احمدی: هر بازیکنی از نیمکت نشینی ناراحت می گردد، تنها تیمی هستیم که هزار تومان هم پول نگرفته ایم

به گزارش وبلاگ انجمن ها، دروازه بان تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: هر بازیکنی از نیمکت نشینی ناراحت می گردد، ولی کوشش می کنم تا به ترکیب ثابت برسم.

احمدی: هر بازیکنی از نیمکت نشینی ناراحت می گردد، تنها تیمی هستیم که هزار تومان هم پول نگرفته ایم

رحمان احمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ انجمن ها، در خصوص وضعیت فعلی خودش در تیم پارس جنوبی جم گفت: من به دلیل عمل جراحی دیر به تمرینات اضافه شدم، ولی از هفته سوم مسئله ای برای بازی نداشتم. با این وجود با تصمیم سرمربی روی نیمکت نشستم. طبیعتا هر بازیکنی از نیمکت نشینی ناراحت می گردد و این موضوع برای فوتبالیست ها سخت است، ولی کوشش می کنم تا به ترکیب اصلی برسم. فعلا تمریناتم را با انگیزه دنبال می کنم تا با تصمیم سرمربی بازی کنم.

وی در خصوص عملکرد گوهری در دروازه پارس جنوبی گفت: گوهری دروازه بان جوان و آینده داری است که در لیگ سال جاری عملکرد خوبی از خودش برجا گذاشت. به هر حال تصمیم کادر فنی این بود که گوهری بازی کند و او هم کوشش کرد تا خودش را نشان بدهد.

دروازه بان تیم پارس جنوبی درباره عملکرد این تیم در 6 بازی ابتدایی بیان کرد: ما نتایج بدی نگرفتیم و اگر مسائل مالی نبود، قطعا بهتر نتیجه می گرفتیم. تیم شرایط چندان خوبی در این چند هفته نداشت و حتی مهدی تارتار هم چند روز در تمرینات حضور نداشت. ما تنها تیمی هستیم که هزار تومان هم پول نگرفته ایم و امیدوارم که مسئولان باشگاه هر چه زودتر مسائل مالی را رفع نمایند تا بازیکنان تمرکز و آرامش ذهنی بیشتری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احمدی: هر بازیکنی از نیمکت نشینی ناراحت می گردد، تنها تیمی هستیم که هزار تومان هم پول نگرفته ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمدی: هر بازیکنی از نیمکت نشینی ناراحت می گردد، تنها تیمی هستیم که هزار تومان هم پول نگرفته ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید