استقبال خوب ملی پوشان از نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان

مسوول لیگ برتر تیروکمان گفت: سال جاری برای نخستین بار رقابت های خارج از سالن لیگ برتر تیروکمان به دور از هرگونه حاشیه و با نظم برگزار گردید و ملی پوشان استقبال خوبی از نهمین دوره لیگ برتر داشتند.

استقبال خوب ملی پوشان از نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان

محبوبه شهریاری در گفت وگو با خبرنگاران، در ارزیابی از نهمین دوره رقابت های خارج از سالن لیگ برتر تیروکمان اضافه نمود: این دوره از رقابتها برخلاف دوره های قبلی با نظم و حساسیت بیشتری برگزار گردید و حضور ملی پوشان ریکرو و کامپوند در نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان سبب شده بود تا شاهد برگزاری مسابقاتی با کیفیتی بالا تا خاتمه هفته چهارم این رقابتها باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در این دوره نیز شاهد انصراف تیمی در اواسط برگزاری لیگ بودیم یا خیر؟ گفت: شرایط برگزاری این دوره از رقابتهای لیگ برتر تیروکمان به حدی راضی کننده بود که شاهد هیچ گونه حاشیه ای در جریان برگزاری لیگ نبودیم و تیم ها بدون هیچ گونه مسئله ای از نحوه برگزاری مسابقات رضایت کامل داشتند. البته هفته خاتمهی لیگ برتر در رشته های ریکرو و کامپوند زنان و مردان 23 آبان در سایت تیروکمان برگزار خواهد شد که امیدوارم در هفته خاتمهی نیز شاهد برگزاری لیگی بدون حاشیه و پویا باشیم.

شهریاری با اشاره به استقبال خوب بانوان از نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان اظهار کرد: سال جاری برای نخستین بار شاهد حضور 8 تیم بانوان در بخش کامپوند بودیم که این روند نشان از رشد و پویایی لیگ برتر تیروکمان دارد. بدون شک در آینده ما می توانیم صندلی بهتری را برای لیگ تیروکمان رقم بزنیم.

مسوول لیگ برتر تیروکمان در خاتمه اضافه نمود: سال جاری سطح کیفی مسابقات به حدی بالا بود که تمام تیم ها برای رجحان در لیگ رقابت تنگاتنگی با هم داشتند، به طوری که در خاتمه هفته چهارم و در ریکرو مردان؛ نیروی زمینی اردیبل با 32 امتیاز صدرنشین است و تیم های ناجا و سپاهان اصفهان با 31 و 27 امتیاز در صندلی دوم و سوم قرار دارند. در کامپوند مردان؛ فولاد زرند ایرانیان با 34 امتیاز صدرنشین است و ناجا و نیروی هوایی هر کدام با 32 امتیاز صندلی دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین در کامپوند بانوان نیز هیئت همدان با 23 امتیاز در صندلی نخست قرار گرفته است و مس کرمان و هیئت زنجان با 21 و 19 امتیاز در صندلی دوم و سوم قرار دارند. .

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استقبال خوب ملی پوشان از نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال خوب ملی پوشان از نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید