انتشار آیین نامه راهیابی به مسابقات دوومیدانی در المپیک 2020

به گزارش وبلاگ انجمن ها، فدراسیون جهانی دوومیدانی آیین نامه راهیابی به بازی های المپیک 2020 توکیو را منتشر کرد.

انتشار آیین نامه راهیابی به مسابقات دوومیدانی در المپیک 2020

به گزارش وبلاگ انجمن ها و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی و به نقل از سایت فدراسیون جهانی دوومیدانی، آیین نامه راهیابی به بازی های المپیک توکیو از سوی این فدراسیون منتشر شد که براساس آن، حد نصاب تعداد ماده ها و ورزشکاران هر ماده در رشته دو و میدانی معین شد.

طبق این آیین نامه، مدت زمان برای راهیابی به مسابقات المپیک ماده های 10000 متر، ماراتن، پیاده روی، ماده های ترکیبی و دوهای امدادی از اول ژانویه سال 2019 تا 29 ژوئن سال 2020 و برای ما بقی ماده ها این مدت زمان از اول جولای 2019 تا 29 ژوئن 2020 معین گردیده است.

به گزارش فدراسیون جهانی دو و میدانی ورزشکاران از دو راه می توانند به مسابقات المپیک راه یابند: 1. به وسیله امتیاز صندلی ورزشکار در رنکینگ جهانی که پس از مدت زمان معین گردیده برای صعود به بازی ها معین خواهد شد 2. به وسیله کسب حد نصاب در طول مدت زمان معین گردیده برای صعود به بازی های المپیک

حد نصاب ورود به بازی های المپیک انتها امسال منتشر و اعلام می گردد اما روش دوم تنها شامل حال ورزشکارانی خواهد شد که در بازه زمانی معین گردیده علی رغم عدم برخورداری از صندلی خوب در رنکینگ جهانی، حد نصاب صعود به بازی های المپیک را به دست خواهند آورد.

بر همین اساس باید به این نکته نیز توجه داشت که تعداد ورزشکاران حاضر در این آیین نامه نیز از حد نصاب معین گردیده تجاوز نخواهد کرد.

بازی های المپیک توکیو 24 جولای 2020 آغاز و مسابقات دو و میدانی این بازی ها از روز 31 جولای پیگیری خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتشار آیین نامه راهیابی به مسابقات دوومیدانی در المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار آیین نامه راهیابی به مسابقات دوومیدانی در المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید