برای قهرمانی پا به این مسابقات گذشته ایم

خبرنگاران: سرمربی تیم فوتسال چومبری تایلند گفت: در این مسابقات انگیزه حرف نخست را می زند و با توجه به اینکه بازیکنان ما چندین سال در کنار یکدیگر بازی کرده اند قطعاً به قهرمانی در این مسابقات فکر می کنیم.

برای قهرمانی پا به این مسابقات گذشته ایم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، راکفول ساین هنگام در نشست خبری پیش از مسابقات جام باشگاهی آسیا گفت: حدود 6 ماه در لیگ تایلند مسابقاتی را داشته ایم و آمادگی به نسبت خوبی را برای حضور قدرتمند در این مسابقات داریم و برای تیمم آرزوی پیروزیت دارم.

وی افزود: هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم و نمی توانیم خودمان و حریفانمان بهتر تیم بدانیم هدف ما در این مسابقات اول حضور در نیمه نهایی است.

سرمربی تیم چومبری تایلند در مورد اینکه کدام تیم سطح بهتری نسبت به دیگر تیم ها دارد گفت: در این مسابقات انگیزه حرف اول را می زند و ذهنیت بالای تیم ها نتایج را رقم میزند و بهطور قطع هر تیمی که وحیه بهتری داشته باشد پیروز تر است.

وی درباره اینکه در چند سال اخیر این تیم مدعی بوده است شرح داد: چندین سال است که ترکیب اصلی تیم ماحفظ شده است و همین موضع سبب شده در کادر تیمی به بلوغ رسیده باشیم و در این مسابقات هدف اصلی ما پس از نیمه نهایی قهرمانی در مسابقات است.

ی

منبع: تسنیم

به "برای قهرمانی پا به این مسابقات گذشته ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای قهرمانی پا به این مسابقات گذشته ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید