بررسی شرایط سرمایه گذاری در مناطق نمونه گردشگری اردبیل

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از برگزاری نشست هم اندیشی مدیران سرمایه گذاری پنج استان کشور با موضوع بررسی مناطق نمونه گردشگری شمال غرب کشور و شرایط سرمایه گذاری مناطق نمونه این استان خبر داد.

بررسی شرایط سرمایه گذاری در مناطق نمونه گردشگری اردبیل

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، ناصر محمودی درباره دستاوردهای این نشست برای استان اردبیل گفت: این نشست به مدت دو روز با حضور نمایندگان شش استان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، کردستان و اردبیل برگزار گشت و مواردی مانند تعیین تکلیف مناطق نمونه گردشگری و مسائل این مناطق، برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذار در مناطق فاقد سرمایه گذار و ارائه مشوق های لازم برای آنها بررسی شد.

او افزود: شرایط 12 منطقه نمونه گردشگری استان اردبیل که فاقد سرمایه گذار است نیز مورد بررسی قرار گرفت.

محمودی شرح داد: با توجه به درخواست مدیریت قبلی برای لغو مصوبه این مناطق به دلیل نبود سرمایه گذار و نداشتن برخی از شرایط مناطق نمونه، این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مصوبه لغو مناطق نمونه استان اردبیل حذف شد.

او افزود: قرار است ساز و کار جامعی در کل کشور برای بررسی مناطق نمونه گردشگری تعریف شود تا موانع سرمایه گذاری در این مناطق مورد بررسی قرار گیرد.

منبع: میراث آریا

به "بررسی شرایط سرمایه گذاری در مناطق نمونه گردشگری اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی شرایط سرمایه گذاری در مناطق نمونه گردشگری اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید