برگزاری جلسه شورای اداری در سایت زباله تنکابن!

به گزارش وبلاگ انجمن ها، پنجمین جلسه شورای اداری تنکابن در سایت زباله پرده سر این شهرستان برگزار گردید.

برگزاری جلسه شورای اداری در سایت زباله تنکابن!

به گزارش وبلاگ انجمن ها، بر خلاف روال معمول جلسات شورای اداری در استان که در سالن جلسات و با بهترین امکانات برگزار می گردد، این بار فرماندار ویژه تنکابن در اقدامی شایسته و به نشانه اعتراض به افزایش روزافزون میزان زباله و نبود راه چاره از سوی مسئولان این شهرستان، جلسه شورای اداری تنکابن، در سایت زباله پرده سر برگزار گردید.

سید امیر حسینی جو فرماندار ویژه تنکابن در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه در این مکان لمس و درک حقیقت تلخی است که امروز خودمان آن را بوجود آورده ایم.

وی با بیان این که باید فرهنگ تفکیک زباله از مدیران دستگاه ها شروع گردد، گفت: اگر مدیری پس از این جلسه و متاثر از آن دارای تغییر رفتار و ملزم به تفکیک زباله شد مدیری لایق است در غیر این صورت نباید او را مدیر دانست.

حسینی جو با اخطار به مدیران، روسای ادارات، بخشداران، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در مورد مسئله زباله، تاکید نمود: تا زمانی که رفتار و رویکرد مسئولان شهری و شهرستانی در موضوع تفکیک زباله تغییر نکند، جلسات شورای اداری در سایت زباله شهرستان برگزار خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با اشاره به وجود 25 هزار دانش آموزان، 10 هزار واحدهای صنفی و 200 حوزه شورایی و دهیاری در شهرستان، ظرفیت آموزش و ترویج فرهنگ رفتاری در مورد تهدید زباله را بسیار بالا دانست و اضافه کرد: تصمیم، عزم و اراده این تغییر رفتار با اتکا به این ظرفیت ها بسیار مناسب بوده و باید مسئله تفکیک زباله از مبدا و تهیه کمپوست خانگی در اولویت کاری شهرستان باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سفر استاندار و بازدید از چند پروژه ملی به این شهرستان اشاره و تاکید نمود: چندین پروژه در تنکابن وجود داشته که نیازمند اراده استانی و ملی است و به دلیل انباشت پروژه های نیمه کاره متعدد در شهرستان امکان افتتاح پروژه جدید در تنکابن نیست.

وی در رابطه با پروژه ارتباطی محور سه هزار-الموت-قزوین اظهار داشت: دلیل کاهش سرعت پیشرفت این پروژه مربوط به احداث 1600 متر تونل در این محور است که باید اجرایی گردد.

حسینی جو هم چنین به طرح بیمارستان 205 تختخوابی این شهرستان اشاره و اظهار کرد: پیشرفت کنونی این پروژه 70 درصد بوده و پس از این مراحل اعتبار این طرح از وزارت راه و شهرسازی به وزارت بهداشت منتقل شد تا مباحث تخصصی آینده در مورد بیمارستان از محل اعتبارات این سازمان تخصیص یابد که رویکردی اصولی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری جلسه شورای اداری در سایت زباله تنکابن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه شورای اداری در سایت زباله تنکابن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید