بیژن طاهری: در 10 دقیقه ابتدایی بازی مقابل سایپا غافلگیر شدیم، استقلال صاحب یک مهاجم ششدانگ می گردد

بیژن طاهری، مربی تیم فوتبال استقلال به این نکته اذعان کرد که تیمش در 10 دقیقه ابتدایی دیدار مقابل سایپا غافلگیر شده، اما بازگشت خوبی به بازی داشته است.

بیژن طاهری: در 10 دقیقه ابتدایی بازی مقابل سایپا غافلگیر شدیم، استقلال صاحب یک مهاجم ششدانگ می گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بیژن طاهری، مربی تیم فوتبال استقلال پس از برتری 2 بر یک این تیم مقابل سایپا گفت: بازی بسیار خوبی بود، آن هم در این زمین ناهموار. البته این ناهمواری برای هر دو تیم بود. ما در 10 دقیقه اول غافلگیر شدیم و گل خوردیم، اما بعد از آن به بازی برگشتیم و پیروز شدیم. ما این پیروزی را به طرفداران استقلال تقدیم می کنیم.

وی در ادامه اضافه نمود: بعد از اینکه گل خوردیم، خوب به بازی برگشتیم و توانستیم پیروز شویم. مهم بحث فوتبالی است و اینکه بازیکنان جوان عملکرد خوبی داشتند. بار دیگر این برد را به طرفداران استقلال تقدیم می کنم.

مربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به پرسش خبرنگار خبرنگاران مبنی بر اینکه شفر چگونه با وجود محرومیت دستورات فنی را به نیمکت انتقال می داده است، گفت: شفر بین دو نیمه صحبت کرد که چه دقایقی تعویض انجام گردد. از کنار نیمکت هم صحبت های او به من انتقال داده می شد تا چه کاری را انجام دهیم و نکات فنی را به بازیکنان گوشزد کنیم.

طاهری درباره فرصت هایی متعددی که بازیکنان این تیم از دست دادند، گفت: بازیکنان ما جوان هستند. اللهیار صیادمنش خیلی جوان است و هر روز بعد از تمرین 45 دقیقه با او روی همین مسائل کار می کنیم. مطمئن باشید استقلال در آینده صاحب یک مهاجم ششدانگ خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر با سیدحسین حسینی برای بازگشت به ترکیب اصلی صحبت نموده اند، توضیح داد: شفر و حسینی جلساتی با هم داشتند. او بازیکنی حرفه ای و بسیار خوب است و توانست به لحاظ روحی روانی به شرایط مطلوب خود برگردد. شفر هم ترجیح داد در این دیدار حسینی در ترکیب باشد.

مربی تیم فوتبال استقلال در ادامه عنوان نمود: امیدوارم در آینده هفته به هفته بهتر شویم. از بازیکنان باتجربه هم تشکر می کنم که به بازیکنان جوان روحیه می دهند. نقش اصلی را در درخشش بازیکنان جوان، باتجربه ها دارند. امیدوارم با ادامه این روند استقلال هفته به هفته بهتر گردد.

طاهری درباره مصدومان تیم استقلال نیز یادآور شد: فرشید اسماعیلی فعلاً فیزیوتراپی می نماید، خسرو حیدری هم مصدوم است و باید ببینم فردا به تمرین می آید یا خیر. روزبه چشمی نیز مصدومیت دارد. همچنین از الهیار صیادمنش هم قرار است MRI گرفته گردد، چون در بازی امروز ضربه بدی خورد. امیدوارم اتفاق بدی برای این بازیکن نیفتد.

وی در خصوص آمادگی سیدمهدی رحمتی و سیدحسین حسینی گفت: هر دو دروازه بان ما شرایط خوبی دارند و شفر تشخیص می دهد کدام یک بازی نمایند. هر کدام هم تا امروز در ترکیب بوده اند، بهترین نمایش را از خود نشان داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیژن طاهری: در 10 دقیقه ابتدایی بازی مقابل سایپا غافلگیر شدیم، استقلال صاحب یک مهاجم ششدانگ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیژن طاهری: در 10 دقیقه ابتدایی بازی مقابل سایپا غافلگیر شدیم، استقلال صاحب یک مهاجم ششدانگ می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید