تمام کوشش ما کنترل قیمت میوه و خشکبار در بازار است

به گزارش وبلاگ انجمن ها، عبدالحسین رحیمی مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار گفت: این سازمان کوشش خود را به کار گرفته است تا با ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر در جهت کاهش بخشی از مسائل معیشتی شهروندان نقش آفرینی کند.

تمام کوشش ما کنترل قیمت میوه و خشکبار در بازار است

وی با بیان اینکه در حال حاضر 244 میدان و بازار میوه و تره بار در 214 محله 22 منطقه تهران در تمام ایام هفته مشغول به کار هستند، توضیح داد: امروز بسیاری از مردم در شرایط معیشتی سختی به سر می برند، از این رو خانواده هایی که سطح درآمد پایینی دارند نیز می توانند مایحتاج مصرفی خود را از میادین و بازارهای میوه و تره بار سازمان متناسب با بودجه شان تهیه کنند.

لازم به ذکر است نرخنامه انواع خشکبار از سوی معاونت بازرگانی و اقتصادی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به واحدهای دارای مجوز در میادین و بازارهای میوه و تره بار تحت پوشش این سازمان ابلاغ شد.

با توجه به افزایش قابل توجه قیمت انواع آجیل و خشکبار، این سازمان با هدف کاهش قیمت و کنترل بازار و در جهت آرامش خاطر و رفاه حال شهروندان، نسبت به ارائه 98 نوع آجیل و خشکبار با نرخ مصوب اقدام کرد.

همچنین غرفه های دارای مجوز سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با رعایت کلیه ضوابط، موازین و دستورالعمل های اجرایی کمی، کیفی و بهداشتی، نسبت به تهیه انواع روغن بکر در میادین و بازارهای میوه و تره بار با نظارت مشتری اقدام می کنند.

در قالب این خدمات، روغن کشی در محل با استفاده از دستگاه پرس سرد انجام گردیده و روغن استخراج گردیده در ظروف درب دار تحویل مشتری می گردد. بر اساس این گزارش، اختلاط روغن تولیدی با سایر روغن های خوراکی و استفاده از هرگونه ماده افزودنی به آنها غیر مجاز است، ضمن اینکه جنس ظرف مورد استفاده برای عرضه روغن می تواند ظروف شیشه ای یا ظروف یک بار مصرف پلاستیکی درب دار باشد و استفاده از ظروف با جنس پی وی سی و ظروف بازیافتی ممنوع است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تمام کوشش ما کنترل قیمت میوه و خشکبار در بازار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام کوشش ما کنترل قیمت میوه و خشکبار در بازار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید