تیم ملی با آدیداس های انباری تا جام ملت ها

در حالی که فدراسیون فوتبال از توافق نهایی با آ ل اشپورت خبر داده بود به ناگاه خاطرنشان کرد هنوز چیزی نهایی نشده تا تعیین گردد مسائل کی روش با این برند همچنان برای شان مانع بزرگی است.

تیم ملی با آدیداس های انباری تا جام ملت ها

به گزارش خبرنگاران ، همان روز که مصاحبه راهنمایی ممبینی مسوول بازاریابی فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه برای تامین البسه تیم های ملی با برند آل اشپورت به توافق رسیده اند در سایت فدراسیون منتشر شد، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی با لباس های آدیداس قبلی تمرینات شان را شروع کردند. چند روز بعد بیانیه دیگری با این مضمون منتشر شد که:فرآیند مناقصه البسه تیم ملی هنوز به اتمام نرسیده و تا زمانی که فدراسیون به یک توافق نهایی با یکی از برندهای معتبر در این زمینه برسد،باید از تمامی اقلامی که در حال حاضر در اختیار فدراسیون قرار گرفته است و از سرمایه موجود در زمان و مکان مناسب استفاده گردد.

هر چند در تمام تمرینات بازیکنان و کادر فنی لباس های آدیداس را به تن داشتند اما در اتفاقی عجیب، سه بازیکن تیم ملی در نشست خبری روز پنج شنبه با البسه آلشپورت شرکت کردند و دوباره در هنگام تمرین با لباس های مارک آدیداس ظاهر شدند.این اتفاق در روزهای آینده تکرار نشد و در نهایت فدراسیون با اطلاعیه خاتمهی که تاکید داشت فرایند انتخاب اسپانسر تیم ملی فوتبال به خاتمه نرسیده و گفت کماکان تیم ملی آدیداس به تن می نماید.

از سوی دیگر، مسوول آل اشپورت در خاورمیانه نیز صحبت درباره همکاری با فدراسیون و تیم ملی فوتبال را به هفته آینده موکول کرد و کلامی درباره توافق و همکاری احتمالی جدید به زبان نیاورد.

به نظر می رسد همان طور که پیش بینی می شد،کی روش یکی از مخالفان این قرارداد است و برای حل چنین موضوعاتی، فعلا از امضای قرارداد دست نگه داشته اما در مصاحبه های خود کلامی درباره این اتفاق صحبت نکرده است.

با این حساب هیچ بعید نیست بقیه تیم های زیرمجموعه فدراسیون فوتبال از البسه آل اشپورت استفاده کند اما تیم ملی از همان لباس های باقیمانده در انبارش با برند آدیداس بهره ببرد و این مساله تا خاتمه جام ملت ها ادامه داشته باشد.

3-270

منبع: ایران ورزشی

به "تیم ملی با آدیداس های انباری تا جام ملت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی با آدیداس های انباری تا جام ملت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید