جعفری: سال بعد می توانیم مدعی صعود به لیگ برتر باشیم

به گزارش وبلاگ انجمن ها، سرمربی تیم شهرداری تبریز می گوید داور در بازی تیمش مقابل بادران تهران یک پنالتی مشکوک به نفع حریف گرفته است.

جعفری: سال بعد می توانیم مدعی صعود به لیگ برتر باشیم

حیدر جعفری، سرمربی تیم شهرداری تبریز در گفت وگو با وبلاگ انجمن ها درباره تساوی تیم مقابل بادران تهران در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته یک فوتبال اظهار کرد: دو تیم یک بازی با تکنیک و با برنامه را ارائه کردند. هر دو تیم موقعیت هایی برای گل زنی داشتند. در این بازی داور برای تیم مقابل یک پنالتی مشکوک را گرفت که به نظر من پنالتی نبود. من از کسانی که نزدیک به صحنه بودند این مساله را پرسیدند و آن ها اذعان داشتند که آن صحنه پنالتی نبود اما باید در این باره کارشناسان نظر بدهند.

او ادامه داد: در کل بازی خوبی از آب درآمد. داور در این بازی عملکرد نسبتا خوبی داشت اما آن پنالتی جریان بازی را مقداری عوض کرد. البته شاید ما هم اشتباه دیده باشیم و واقعا آن صحنه پنالتی بود. موقعیت های زیادی هر دو تیم داشتند اما درنهایت نتیجه مساوی عادلانه بود.

جعفری درمورد شرایط باشگاه شرح داد: ما در این فصل بازیکنان بومی را به جمع خود اضافه کردیم که باعث شده هزینه های باشگاه تا یک سوم کاهش پیدا کند یعنی بازیکنی در حال حاضر برای ما فیکس بازی می نماید که 20 میلیون تومان حقوق می گیرد و تیمم مان ترکیبی از بازیکنان امید جوانان و زیر 23 سال است. اگر ما در جدول 16 تیمی لیگ دسته یک پانزدهم هم بشویم برای ما راضی کننده است. هدف ما در این فصل لیگ یک این است که بتوانیم در جدول رتبه تک رقمی به دست بیاوریم. این ایده آل ماست ولی برای بهتر شدن کوشش می کنیم.

سرمربی تیم شهرداری تبریز در ادامه اظهار کرد: مسائل مالی باشگاه هنوز رفع نشده اما مسئولان، باشگاه را به قدری دوست دارند که این مسائل در روزهای آینده حل خواهد شد. یکسری مسائل در استانداری و فرمانداری وجود دارد که آن هم در هفته های آینده حل خواهد شد. امیدواریم که مسائل و مسائل باشگاه هرچه سریع تر حل گردد. اگر ما سال جاری در لیگ یک بمانیم برای سال بعد می توانیم مدعی صعود باشیم چون با پرورش بازیکنان جوان و خوبی که داریم می توانیم سال بعد با کوشش بیشتر خودمان را به عنوان یک مدعی برای صعود به لیگ برتر معرفی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جعفری: سال بعد می توانیم مدعی صعود به لیگ برتر باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفری: سال بعد می توانیم مدعی صعود به لیگ برتر باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید