جعفری: فدراسیون فوتبال برای مشکل انصراف تیم ها راه چاره اساسی پیدا کند

سرمربی تیم فوتبال زنان شهرداری بم گفت: بازی نکردن یک تیم در هفته نخست لیگ به ضرر تیم ماست و فدراسیون فوتبال برای این مشکل باید راه چاره اساسی پیدا کند.

جعفری: فدراسیون فوتبال برای مشکل انصراف تیم ها راه چاره اساسی پیدا کند

مرضیه جعفری که برای تکرار قهرمانی های تیمش در لیگ برتر فوتبال برنامه ریزی نموده و سال جاری هم آماده رقابت با حریفانش شده پس از شنیدن خبر انصراف ملوان بندرانزلی از مسابقه برابر شاگردانش ناراحت است و به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: رقابت نکردن این تیم برابر تیم ما به ضرر ماست و تیم را از شرایط بازی دور می نماید.

وی اضافه کرد: نمی گویم تیم ما بزرگ و ملوان کوچک است اما دوست داشتیم بازی خیلی خوبی انجام دهیم. آنها اعلام کردند تیم شان دیر بسته شده و نمی توانند برابر ما مسابقه دهند. موضوع این است که نیامدن این تیم به ضرر شهرداری بم است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم به شرایط خوب زهرا قنبری برای ثبت رکورد خانم گل در سال گذشته اشاره نمود و گفت: مسابقه ندادن این تیم ها برابر تیم ما به ضرر تیم و بازیکنان است . سال گذشته زهرا قنبری می توانست رکورد خوبی برای کسب عنوان خانم گلی ثبت کند اما سه بازی تیم ما انجام نشد. فدراسیون باید برای حل این مشکل راه چاره اساسی پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جعفری: فدراسیون فوتبال برای مشکل انصراف تیم ها راه چاره اساسی پیدا کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفری: فدراسیون فوتبال برای مشکل انصراف تیم ها راه چاره اساسی پیدا کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید