دیپلم افتخار بهترین کارگردانی گلوبال هند به فروزان رسید

به گزارش وبلاگ انجمن ها به نقل از روابط عمومی فیلم، دیپلم افتخار بهترین کارگردانی جشنواره Global هند، به میرعباس خسروی نژاد برای کارگردانی فیلم کوتاه فروزان اهدا شد.

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی گلوبال هند به فروزان رسید

این جشنواره یک پلت فرم برای نمایش فیلم ها است و سعی می نماید یک محیط باز برای کارگردانان، نویسندگان، بازیگران و علاقه مندان به سینما فراهم کند.

فیلم کوتاه فروزان که هم اکنون در گروه هنر و تجربه و در پک زمستانه فیلم کوتاه در حال اکران است، داستان زن جوانی است که شوهرش فوت شده و با 2 فرزند کوچکش در روستا زندگی می نمایند. او سعی می نماید از خانواده اش در مقابل حمله شبانه دزدها محافظت کند.

زمستانه فیلم کوتاه مجموعه 6 فیلم کوتاه دیدن سهیل امیر شریفی، فروزان میرعباس خسروی نژاد، نسبت خونی حسین امیری دوماری، پدرام پور امیری، و می گذریم ... پریسا گرگین، آینه های پریده رنگ سالم صلواتی، تو هنوز اینجایی کتایون پرمر، محمد روحبخش می باشد، که در گروه هنر و تجربه در حال اکران است.

اختتامیه نخستین دوره جشنواره Global هند دهم ژانویه در شهر مومبای برگزار گردید.

عوامل فیلم کوتاه فروزان که در روستاهای اطراف خرم آباد فیلمبرداری شده است عبارتند از نویسنده و کارگردان: میرعباس خسروی نژاد، فیلمبردار: صادق سوری، صدابردار: هادی ساعد محکم، مدیر فراوری: فردوس خسروی نژاد، تدوین: میرعباس خسروی نژاد، صداگذار: حسین قورچیان، تصحیح رنگ: رضا تیموری، بازیگران: فروزان رضاییان، فریبا سگوند، عیدی علی نژاد، مریم احمدی، تهیه نماینده: انجمن سینمای جوان ایران (دفتر خرم آباد).

منبع: خبرگزاری مهر

به "دیپلم افتخار بهترین کارگردانی گلوبال هند به فروزان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیپلم افتخار بهترین کارگردانی گلوبال هند به فروزان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید