راهکارهای اجرایی برای رفع کردن مسائل تعاونی های قشم در نظر گرفته گردد

به گزارش وبلاگ انجمن ها، استاندار هرمزگان گفت: همه تعاونی های نیمه فعال و غیبرطرفال باید شناسایی و مسائل آن ها آنالیز و راهکارهای اجرایی برای برطرف مسائل آن ها در نظر گرفته گردد تا این تعاونی ها نیز فعال شوند.

راهکارهای اجرایی برای رفع کردن مسائل تعاونی های قشم در نظر گرفته گردد

به گزارش وبلاگ انجمن ها، فریدون همتی در نشست با جمعی از تعاون گران شهرستان قشم با بیان این که بخش تعاون از ظرفیت بسیاری برای ایجاد اشتغال برخوردار است، اظهار کرد: با حمایت و برطرف مسائل این حوزه، تعاونی ها قادر خواهند بود، اشتغال بسیاری را ایجاد نمایند.

وی ادامه داد: تعاونی ها در هرمزگان فعالیت های گسترده ای دارند و محصولات متنوعی توسط آن ها فراوری می گردد.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: ایجاد 7000 شغل توسط تعاونی های شهرستان قشم، نشان دهنده فعالیت مناسب آن هاست و باید مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.

همتی توضیح داد: همه تعاونی های نیمه فعال و غیبرطرفال باید شناسایی و مسائل آن ها آنالیز و راهکارهای اجرایی برای برطرف آن ها در نظر گرفته گردد تا این تعاونی ها نیز فعال شوند.

وی اعلام کرد: قشم شهرستانی دارای جمعیت بسیار و نیروهای فعال در زمینه های مختلف است و باید مسائل و مسائل این شهرستان بیشتر مورد رسیدگی قرار گرفته و تا برطرف مشکل، پیگیری گردد.

استاندار هرمزگان با اشاره به مسائل مطرح گردیده از سوی نمایندگان تعاونی های صیادی قشم، یادآور شد: جهت برطرف این مسائل باید کمیته شیلات شهرستان قشم به ریاست فرماندار این شهرستان و با حضور مدیران و نمایندگان منطقه آزاد قشم و اداره کل شیلات استان تشکیل و موانع و مسائل این حوزه را برطرف کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راهکارهای اجرایی برای رفع کردن مسائل تعاونی های قشم در نظر گرفته گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهای اجرایی برای رفع کردن مسائل تعاونی های قشم در نظر گرفته گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید