ربیعی: تیم ساختار نوپایی دارد اما به آینده امیدوارم

به گزارش وبلاگ انجمن ها، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک می گوید تیمش در روند کیفی و فنی رو به رشدی واقع شده است.

ربیعی: تیم ساختار نوپایی دارد اما به آینده امیدوارم

محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در گفت وگو با وبلاگ انجمن ها در مورد وضعیت تیمش پس از سه هفته اول لیگ دسته یک گفت: برنامه ریزی ما در این فصل این بود که نسبت به فصل قبل تیم بهتری را داشته باشیم و تا حدودی هم به این مهم دست پیدا کردیم. در حال حاضر هم روند فنی و کیفی رو به رشدی را داشتیم. شاید هنوز تفکرهای تاکتیکی مان به طور کامل اجرا نشده ولی این مساله قابل ترمیم است با توجه به این که تعدادی از بازیکنان ما جدید هستند و تیم ساختار نوپایی دارد، به آینده امیدوارم. در کل پروسه های فنی و کیفی زمان بر هستند ولی ما کوشش مان را برای انجام می دهیم.

او در مورد بازی هفته پیش این تیم مقابل مس کرمان اظهار کرد: در این مسابقه روند کنترل بازی و مدیریت کار دست ما بود. چند موقعیت خیلی خوب را از دست دادیم. تیم مس کرمان با توجه به این که روی دروازبان تیم ما خطا انجام شد به گل رسید. بعد از این گل هم سعی کردیم تا به هر طریقی که هست گل خورده را جبران کنیم اما با زنجیره دفاعی پر تعداد مس روبرو شدیم و نتوانستیم گل مساوی را به ثمر برسانیم. این بازی با وقفه هایی روبه رو بود و این مساله در بازی تاثیرگذار بود و وقت بازی با این کار گرفته شد.

وی در خاتمه گفت: تیم ما به لحاظ مسائل فنی در شرایط نسبتا خوبی واقع شده است. شاید از لحاظ هماهنگی در شرایط ایده آلی نیستیم با این حال وضعیت تیم راضی کننده است هر چه هم جلوتر برویم بهتر هم خواهیم شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ربیعی: تیم ساختار نوپایی دارد اما به آینده امیدوارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: تیم ساختار نوپایی دارد اما به آینده امیدوارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید