ریاض پیروزی تبون در انتخابات الجزایر را تبریک گفت

به گزارش وبلاگ انجمن ها، شاه و ولی عهد سعودی پیروزی عبدالمجید تبون در انتخابات ریاست جمهوری الجزایر را به وی تبریک گفتند.

ریاض پیروزی تبون در انتخابات الجزایر را تبریک گفت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ انجمن ها، سلمان بن عبدالعزیز شاه عربستان سعودی و محمد بن سلمان فرزندش که ولی عهد این کشور است، امروز (شنبه) در پیغامی به عبدالمجید بتون، پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری الجزایر را تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری دولتی عربستان سعودی واس، در این پیغام سعودی که به صورت تلگراف برای رئیس جمهور جدید الجزایر ارسال شده، آمده است: از طرف ملت و دولت عربستان، این پیروزی را صمیمانه به شما (عبدالمجید بتون) تبریک می گوییم و امیدواریم این کشور در آینده شاهد رشد و شکوفایی روز افزون باشد.

رئیس کمیته مستقل انتخابات الجزائر دیروز(آدینه) پیروزی عبدالمجید تبون نخست وزیر پیشین در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را گفت. تبون با کسب 58.15 درصد آراء پیروز این انتخابات شد.

رئیس کمیته مستقل انتخابات الجزائر همچنین حضور مردم در انتخابات را ستود و گفت که میزان مشارکت در انتخابات 41.13 درصد بوده است. به گفته وی عبدالمجید تبون پیروز شده است چهار میلیون و 945 هزار و 116 رأی (58.15 درصد آراء) را کسب کند.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "ریاض پیروزی تبون در انتخابات الجزایر را تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریاض پیروزی تبون در انتخابات الجزایر را تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید