رییس فدراسیونی که مدال طلا گرفت، طلای نجات غریق ایران در قهرمانی دنیا

به گزارش وبلاگ انجمن ها، تیم امدادی نجات غریق ایران در حالی به مدال طلای رقابت های جهانی 2018 استرالیا رسید که ایلخان نوری، رییس فدراسیون را در ترکیب خود داشت.

رییس فدراسیونی که مدال طلا گرفت، طلای نجات غریق ایران در قهرمانی دنیا

به گزارش وبلاگ انجمن ها، از صبح امروز (جمعه) 25 آبان 1397 در جریان برگزاری اولین روز رقابت های نجات غریق قهرمانی دنیا 2018 استرالیا، تیم ملی امدادی نجات غریق ایران با ترکیب ایلخان نوری (رییس فدراسیون نجات غریق ایران)، محمد ناظری، سهیل آشتیانی و حمید قدسی نژاد موفق شد در رقابت ماده چهار در 50 متر با مانع امدادی با پشت سر گذاشتن همه رقیبان در صندلی نخست قرار بگیرد و صاحب مدال طلای این دوره از مسابقات گردد.

این چهارمین مدال کاروان اعزامی نجات غریق کشورمان به رقابت های قهرمانی دنیا در روز اول این مسابقات بود که توسط تیم ماده امدادی چهار در 50 متر با مانع به دست آمد.

این مدال در حالی به نام ایران ثبت شد که ایلخان نوری (رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی) نیز در ترکیب این تیم قرار داشت، این برای اولین بار در تاریخ ورزش کشورمان است که یک رییس فدراسیون به عنوان ملی پوش نیز در ترکیب تیم قرار بگیرد و مدال آوری کند.

تیم اعزامی ایران به رقابت های قهرمانی دنیا استرالیا در بخش انفرادی سه مدال (یک طلا، یک نقره و یک برنز) را نیز کسب کرد. بر همین اساس سهیل آشتیانی در رقابت ماده 200 متر با مانع طلا گرفت تا اولین مدال طلا را برای کاروان اعزامی نجات غریق کشورمان به ارمغان بیاورد. همچنین حمید قدسی نژاد در این ماده دوم شد و مدال نقره را از آن خود کرد.

در ادامه رقابت های قهرمانی دنیا نجات غریق محمد ناظری کاپیتان تیم ملی ایران و پر افتخارترین ورزشکار تاریخ این ورزش در رقابت های دنیای موفق شد در رقابتی نزدیک و فشرده با سایر رقبایش مدال برنز را به نام خود به ثبت برساند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رییس فدراسیونی که مدال طلا گرفت، طلای نجات غریق ایران در قهرمانی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس فدراسیونی که مدال طلا گرفت، طلای نجات غریق ایران در قهرمانی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید