شب ناآرام کارلوس کی روش در آزادی

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با وجود برتری تیمش در دیداری دوستانه با بولیوی شب ناآرامی را سپری کرد.

شب ناآرام کارلوس کی روش در آزادی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، کارلوس کی روش شب گذشته و در بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران با با بولیوی به محض ورود به زمین مسابقه در کمال تعجب با تشویق نام برانکو ایوانکوویچ روی سکوها روبرو شد که اتفاقی کم سابقه به شمار می رفت اما با توجه به منازعات اخیرش با حمید استیلی شنیده شدن این شعار از جانب سکوهای پرسپولیسی چندان عجیب به نظر نمی رسید. این اما سرانجام شب سخت کی روش در آزادی نبود. در حالی که چهره سرمربی تیم ملی پس از شنیدن این شعارها برافروخته به نظر می رسید دقایقی بعد با گشوده شدن دروازه ایران مقابل بولیوی همان سکوها این بار به تشویق سیدجلال حسینی پرداختند تا به کی روش نشان دهند با تصمیمات ماه های اخیرش موافق نیستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال که به نظر می رسید شب آرامی در یک بازی دوستانه خانگی خواهد داشت مخاطب شعارهای مخالفانش بود تا در نشست خبری بعد از بازی به شنیدن نواهای یک کنسرت آزاردهنده و البته نوازنده های این کنسرت اشاره کند.

کی روش همچنین در دقایق سرانجامی مسابقه بسیار عصبی بود تا جایی که بعد از بازی با یکی از توپ جمع کن های کنار زمین به دلیل تاخیر در تحویل دادن توپ به بازیکنان درگیر شد. پرده آخر، حضور سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری بعد از مسابقه مقابل بولیوی بود به گونه ای که گویی همه ارکان و بخش های مختلف جامعه فوتبال را علیه خودش می دید و با صراحت گفت: ما لایق حداقل احترام هستیم، اگر ما را نمی خواهید به صراحت مقابل ما بایستید و بگویید!

در نزاع اخیر بی احترامی از جانب کی روش و دستیار او میک مک در موت به تیم فوتبال امید و خصوصا شخص حمید استیلی شروع شد و پس از آن موج مصاحبه های متعدد علیه کی روش شروع شد. این اتفاقات در نهایت با وجود برتری 2 بر یک تیم ملی برابر بولیوی به شب ناآرام کی روش در آزادی ختم شد. دستیار کارلوس کی روش: استیلی تیم ملی را با سیرک اشتباه گرفته است سیرک در تیم ملی فوتبال ایران؛ حضور رامین رضاییان روی نیمکت با وجود دعوت نشدن! بیژن ذوالفقارنسب: سیرک، تیم ملی بزرگسالان است که بازیکنی بدون دعوت در تمرینات حضور پیدا می نماید سیرک در فدراسیون فوتبال

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شب ناآرام کارلوس کی روش در آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب ناآرام کارلوس کی روش در آزادی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید