شعبانی بهار: هفته آینده سرمربیان ریکرو و کامپوند را معرفی می کنیم، پارک انگیزه ای برای کار با تیم ملی نداشت

غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: هفته آینده سرمربیان ریکرو و کامپوند را معرفی می کنیم و اختیار انتخاب مربی نیز با سرمربی خواهد بود.

شعبانی بهار: هفته آینده سرمربیان ریکرو و کامپوند را معرفی می کنیم، پارک انگیزه ای برای کار با تیم ملی نداشت

غلامرضا شعبانی بهار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص قطع همکاری با سرمربی کره ای تیم ملی تیراندازی با کمان گفت: پارک 13 خرداد ماه بیان کرد که قصد قطع همکاری دارد و من به او گفتم اگر قصد ماندن ندارد باید استعفای خود را کتبا به فدراسیون بدهد و ما با آنالیز قرارداد، این استعفا را آنالیز کنیم. بعد از آن اتفاق درخواست پارک در کمیته فنی آنالیز شد و به این جمع بندی رسیدیم که وقت مناسبی برای تغییر مربی نیست و با استعفای وی موافقت نکردیم تا اینکه بعد از انتها بازی های آسیایی و در همان جاکارتا بیان کرد که نمی تواند به همکاری خود ادامه دهد. ما از او خواستیم دلایل این تصمیم را کتبا به ما اعلام کند تا در ایران و طی جلسه کمیته فنی تصمیم بگیریم.

وی در ادامه اضافه کرد: سه شنبه هفته گذشته جلسه کمیته فنی برگزار گردید و بحث استعفای مجدد وی مطرح شد و کمیته با رفتن وی موافقت کرد. وی انگیزه ای برای کار با تیم ملی نداشت. روز گذشته نیز مجددا جلسه کمیته فنی برگزار و با استعفای پارک موافقت شد و با وی تسویه حساب کردیم و شب گذشته تهران را ترک کرد.

غلامرضا شعبانی بهار در پاسخ به این سوال که در این زمان برای راهنمایی تیم ملی چه تصمیمی گرفته می گردد، گفت: در جلسه روز گذشته و با نظر اعضا قرار شد در گام اول از مربی داخلی استفاده کنیم ولی به معنای این نیست که استفاده از مربی خارجی منتفی است. جمع بندی جلسات ما بر این بود که سرمربی و مربی تیم های ریکرو و کامپوند معرفی شوند و کار را به پیش ببریم.

وی در خصوص گزینه های راهنمایی تیم های ملی یادآور شد: هفته آینده سرمربیان ریکرو و کامپوند را معرفی می کنیم و اختیار انتخاب مربی نیز با سرمربی خواهد بود.

غلامرضا شعبانی بهار در خصوص مطالبات پارک میوک نیز گفت: حق و حقوق وی کامل پرداخت شد. ما باید به گونه ای با مربیان خارجی برخورد کنیم که چهره کشورمان خراب نگردد و آنها نگویند که ایرانی ها بدقول یا بدحساب هستند.

وی در خصوص اینکه پارک عملکرد خوبی در تیم ملی نداشته است، توضیح داد: من نظرات همه افراد را گرفتم و از تک تک اعضای کمیته فنی خواستم تا پیشنهادات خود را مطرح نمایند. احساس می کنم مربیان داخلی ما از پارک بهتر هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شعبانی بهار: هفته آینده سرمربیان ریکرو و کامپوند را معرفی می کنیم، پارک انگیزه ای برای کار با تیم ملی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعبانی بهار: هفته آینده سرمربیان ریکرو و کامپوند را معرفی می کنیم، پارک انگیزه ای برای کار با تیم ملی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید