فرصت برای جاماندگان طرح کمک معیشتی

افرادی که از طرح کمک معیشتی دولت بهره مند نشده اند، کد ملی خود را به عنوان سرپرست خانوار به سامانه #6369* ارسال کنند.

فرصت برای جاماندگان طرح کمک معیشتی

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی کهکیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون حدود 80 هزار نفر از افرادی که خود را واجد شرایط می دانستند، در این سامانه اعتراض خود را اعلام کرده اند.

میرزایی با بیان این که افرادی که یارانه می گیرند و افرادی که یارانه نمی گیرند ازجمله افراد مشمول این طرح هستند افزود: آن هایی که یارانه می گیرند به شرطی که جزو سه دهک بالای درآمدی نباشند، می توانند مشمول طرح حمایتی شوند.

او ادامه داد: افرادی که یارانه نمی گیرند و نتوانستند ثبت نام کنند، یا انصرافی هایی هستند که در دوره های مختلف انصراف دادند یا افرادی که تا سال 95 بنا به بررسی پایگاه اطلاع رفاه ایرانیان حذف شدند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: از صبح دیروز برای یکی از اپراتورهای تلفن همراه اختلال ایجاد شده است که با پیگیری های اجرا شده ساعت 15 این مشکل رفع شد.

میرزایی افزود: مردم نگران نباشند و 10 روز برای متقاضیان این طرح مهلت داده شده است.

او گفت: بعد از 24 ساعت پیامکی برای سرپرستان خانوار ارسال خواهد شد که مشمول این طرح هستند یا مشمول نشده اند، سپس کد رهگیری ارسال می شود و از سه شنبه سامانه ای معرفی خواهد شد که تا 48 ساعت فرصت دارند وارد این سامانه شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "فرصت برای جاماندگان طرح کمک معیشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت برای جاماندگان طرح کمک معیشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید