فوتبال دنیا، سیمئونه: نمی خواهم سرمربی پسرم باشم!

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید می گوید بعید است که پسرش را برای بازی در این تیم و تیم های بعدی که راهنمایی شان را برعهده خواهد داشت، جذب کند.

فوتبال دنیا، سیمئونه: نمی خواهم سرمربی پسرم باشم!

به گزارش خبرنگاران، دیه گو سیمئونه در گفت وگو با رادیو کادناکوپه اسپانیا اعتراف کرد که به جذب پسرش جووانی برای بازی در اتلتیکومادرید فکر نمی نماید.

فرزند سرمربی اتلتیکومادرید در سری A و برای فیورنیتنا بازی های خوبی طی فصل گذشته و این فصل انجام داده و به همین دلیل بارها این بحث که ممکن است سیمئونه او را به مادرید ببرد، مطرح گردیده است. او حتی به تازگی به اردوی تیم ملی آرژانتین هم دعوت گردیده و در اولین بازی اش برای این تیم گلزنی هم کرد.

دیه گو سیمئونه اما می گوید که با وجود آگاهی از پتانسیل های فرزندش، قصد ندارد او را به تیمی ببرد که خودش راهنمایی آن را برعهده دارد.

او گفت: دیدن جووانی در تیم ملی مرا احساساتی می نماید. او می داند که تیم ملی آرژانتین برای ما چه معنا و مفهمومی دارد. او هم همان احساسی را نسبت به این تیم دارد که من دارم. واقعیت این است که کارش را هم خوب انجام داد.

سیمئونه ادامه داد: من خیلی دوست ندارم به عنوان یک پدر درباره جووانی صحبت کنم اما از صندلی یک سرمربی چرا. او کسی است که تمام شرایط لازم برای بازی کردن در تیم مرا دارد اما متأسفانه من هرگز او را به تیم خودم نخواهم آورد، نمی خواهم بگویم هرگز اما ... خیلی سخت است که پسرت هم در رختکن همان تیمی باشد که تو مربی اش هستی. این هم برای خودش بهتر است هم برای رابطه مان.

سیمئونه ادامه داد: اگر تا 5 یا 6 سال دیگر او به صندلیی بسیار مهمتر از صندلی امروش برسد، ممکن است که ما درباره وضعیت دیگری صحبت کنیم. در آن موقع از او بیشتر محافظت خواهد شد. او دارد به بهترین شکل کارش را انجام می دهد. ممکن است یک روز برسد که من دیگر در اتلتیکو مادرید نباشم و او به این تیم بیاید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، سیمئونه: نمی خواهم سرمربی پسرم باشم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، سیمئونه: نمی خواهم سرمربی پسرم باشم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید