پرداخت 55 میلیارد تومان اعتبار به پروژه صلوات آباد سنندج

به گزارش وبلاگ انجمن ها، محمد باقر نوبخت امروز دوشنبه در بازدید از پروژه گردنه صلوات آباد سنندج، گفت: اگر مجری و پیمانکاران این پروژه قول دهند تا دهه فجر آن را آماده نمایند 55 میلیارد تومان مورد احتیاج این پروژه پرداخت خواهد شد.

پرداخت 55 میلیارد تومان اعتبار به پروژه صلوات آباد سنندج

وی اعلام کرد: کردستان برای ما اهمیت ویژه و در اولویت هم قرار گرفته است.

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان هم در این بازدید با اشاره به اینکه طول مسیر همدان به سنندج171 کیلومتر است، گفت: طرح گردنه صلوات آباد در حوزه استان 128 کیلومتر است.

شهرام ملکی اعلام کرد: در اواخر سال 95 براساس مصوبه سفر رییس جمهور به استان این پروژه جزو اولویت استان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تمام گردنه را به چهار قطعه ترافیکی تقسیم کردیم، ادمه داد: 31 میلیارد تومان برآورد اولیه ما بوده که در طول یک سال و 6 ماهی که از زمان اجرای شروع این پروژه می گذرد 63 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و از لحاظ کارکردی هم بالغ بر 23 میلیارد تومان کار انجام گردیده است.

وی اضافه نمود: بر اساس تخصیص از طرح که مشترک بین همدان و کردستان است 8 میلیارد و 700 میلیون تومان به صورت اسناد خزانه به ما پرداخت کردند.

وی مطالبات این پروژه را 15 میلیارد تومان خواند و گفت: پیش بینی ما این است است قبل از اتمام فصل کاری 10 کیلومتر از این مسیر قطعات مختلف به بهره برداری برسانیم.

ملکی اعلام کرد: طی دو هفته اخیر قیمت قیر از یک میلیون و 400 به سه میلیون و 700 هزار افزایش یافته است.

وی اعلام کرد: افق کار ما شهریور سال 98 است و برای دهه فجر سال جاری بیش از 60 درصد پروژه را به بهره برداری می رسانیم ودر صورت وجود اعتبار قادر به اتمام آن هم هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرداخت 55 میلیارد تومان اعتبار به پروژه صلوات آباد سنندج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 55 میلیارد تومان اعتبار به پروژه صلوات آباد سنندج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید