چرخش استقلال به سمت سرمربی ایرانی، مجیدی در یک قدمی نیمکت آبی ها

به گزارش وبلاگ انجمن ها، پس از آنکه باشگاه استقلال روز پنجشنبه به قطعیت رسید که دیگر نمی تواند با آندره استراماچونی ادامه دهد، مذاکره با گزینه های ایرانی را در دستور کار قرار داد.

چرخش استقلال به سمت سرمربی ایرانی، مجیدی در یک قدمی نیمکت آبی ها

این تصمیم از آنجا نشات گرفت که برای انتقال پول خارجی ها به حساب هایشان مسائل زیادی وجود دارد و همین امر دردسرهایی را برای ورزش ایران بوجود آورده است. به همین خاطر نظر مسئولان وزارت ورزش هم این است که تیم های ورزشی فعلاً همکاری با خارجی ها را به حداقل برسانند.

به همین خاطر مذاکره با گزینه ایتالیایی که مد نظر تیم مذاکره نماینده در قطر بود متوقف شد و باشگاه استقلال به سمت داخلی ها چرخید.

وبلاگ انجمن ها کسب اطلاع کرد که از سوی وزارت ورزش به هیات مدیره باشگاه استقلال ماموریت داده شده تا در مذاکره با گزینه های ایرانی یکی را به عنوان سرمربی انتخاب و معرفی نمایند.

هیات مدیره باشگاه استقلال هم مذاکره با سه گزینه را در دستور کار قرار داده تا یکی را به عنوان سرمربی انتخاب کند. اگر امور به خوبی پیش برود، قرار است سرمربی استقلال امشب یا فردا به طور رسمی معرفی گردد.

آخرین خبر حکایت از آن دارد که با وجود انصراف فرهاد مجیدی از سرمربیگری استقلال، مسئولان باشگاه در مذاکره امروز از وی خواسته اند تا راهنمایی آبی پوشان را برعهده بگیرد. مجیدی در یک قدمی نیمکت استقلال واقع شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چرخش استقلال به سمت سرمربی ایرانی، مجیدی در یک قدمی نیمکت آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرخش استقلال به سمت سرمربی ایرانی، مجیدی در یک قدمی نیمکت آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید