کاهش 10 درجه ای دمای هوا

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش 10 درجه ای دمای هوا در شمال شرق کشور از بارش پراکنده باران در برخی نقاط خبر داد.

کاهش 10 درجه ای دمای هوا

ه گزارش، صادق ضیائیان اظهارکرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها امروز (13 آبان) در بعضی نقاط استان های گیلان، مازندران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، تهران، البرز، قزوین، ارتفاعات سمنان و ارتفاعات کرمان بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات شمال شرق و ارتفاعات البرز مرکزی بارش برف و در نیمه شمالی فارس، نیمه جنوبی خوزستان، شمال بوشهر، شمال خلیج فارس و بعضی نقاط از کهگیلویه و بویر احمد رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

به گفته وی تا ظهر فردا (14 آبان) نیز در بعضی نقاط سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، کرمان و هرمزگان بارش پراکنده و خفیف باران خواهیم داشت.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این که امروز کاهش محسوس دما بین 7 تا 10 درجه سانتیگراد در شمال شرق کشور پیش بینی می شود، اظهارکرد: طی امروز تا چهارشنبه (13 تا 15 آبان) در منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: طی روز پنجشنبه (16 آبان) نیز در بعضی نقاط خوزستان و شمال خلیج فارس بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در سرانجام درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (14 آبان) کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی با حداقل دمای 8 و حداکثر دمای 18 درجه سانتیگراد و طی روز چهارشنبه (15 آبان) صاف، همراه با غبار صبحگاهی و در بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای 8 و حداکثر دمای 18 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:ایسنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کاهش 10 درجه ای دمای هوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 10 درجه ای دمای هوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید