کنفرانس بین المللی اقتصاد جهانی و تحریم ها امروز 17 مهرماه شروع به کار می نماید

به گزارش وبلاگ انجمن ها، مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم کنفرانس بین المللی اقتصاد جهانی و تحریم ها را امروز 17 مهرماه در دانشگاه الزهرا (س) برگزار می نماید.

کنفرانس بین المللی اقتصاد جهانی و تحریم ها امروز 17 مهرماه شروع به کار می نماید

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ انجمن ها، کنفرانس بین المللی اقتصاد جهانی و تحریم ها به همت مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم تحقیقات و فناوری تا دقایقی دیگر در سالن همایش های دانشگاه الزهرا (س) شروع به کار خواهد نمود.

هدف از برگزاری این رویداد یاری به توسعه دانش و پژوهش در حوزه اقتصاد با تاکید بر موضوع تحریم ها در کشور و ارائه راه چاره های عملی در این حوزه است و برگزاری آن می تواند فرصتی برای کلیه پژوهشگران، اساتید و دانشجویان باشد که با ارائه مقالات و دستاورد های پژوهشی خود در جهت یاری به اعتلاء و پیشرفت کشور و مقابله موثر با تحریم ها گام بردارند.

در این کنفرانس بین المللی که قرار است طی امروز و فردا (17 و 18 مهرماه 98) برگزار گردد، نشست هایی درحوزه مالی، حقوقی، سیاسی، اجتماعی برگزار خواهد شد که مسائل مربوط به تحریم ها را مورد آنالیز قرار خواهند داد.

در مراسم افتتاحیه این کنفرانس، مهناز ملانظری رییس دانشگاه الزهرا (س)، مسعود صدری نسب رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم و حسین راغفر عضو دبیر علمی همایش سخنرانی خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کنفرانس بین المللی اقتصاد جهانی و تحریم ها امروز 17 مهرماه شروع به کار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنفرانس بین المللی اقتصاد جهانی و تحریم ها امروز 17 مهرماه شروع به کار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید