گلایه شجاعیان از نگاه متفاوت داوران به استقلال و پرسپولیس

به گزارش وبلاگ انجمن ها، بازیکن استقلال می گوید که عملکرد داور در نتیجه دیدار تیمش با تراکتورسازی تاثیرگذار نبود.

گلایه شجاعیان از نگاه متفاوت داوران به استقلال و پرسپولیس

به گزارش وبلاگ انجمن ها، تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر مقابل تراکتورسازی مغلوب شد. داریوش شجاعیان، بازیکن استقلال پس از این دیدار اظهار کرد: بازی خوبی بود ولی حق ما باخت نبود. تیم تراکتور تا قبل از این که گل بزند، موقعیتی نداشت. عادلانه ترین نتیجه تساوی بود.

او در پاسخ به این سوال که آیا همانند هم تیمی هایش معتقد است که داوری در روند بازی تاثیرگذار بود، گفت: من راجع به داوری صحبت نمی کنم و نمی خواهم داور را تحت فشار قرار دهم. مشکل من اعتراضاتی است که رخ می دهد . به نظرم یک سری اختلاف نظر بین بازیکنان به وجود می آید که اگر فلان شخص اعتراض می نماید، کارت زرد ندارد ولی اگر یک نفر دیگر اعتراض می نماید، کارت زرد دارد. انگار اعتراض ما با بقیه فرق می نماید. بازی دیروز را اگر می دید فرق را متوجه می شدید. اعتراض آن ها کارت ندارد ولی اعتراض ما کارت دارد. اگر این تفاوت برداشته گردد، داوری ها مسئله ای ندارد ولی در این بازی این اتفاق سر اعتراضات رخ داد.

بازیکن استقلال درباره ماجرای نامه های باشگاه ماشین سازی برای بازگشت او به این تیم، شرح داد: من از تیم ماشین سازی رضایت نامه گرفتم و به استقلال آمدم. این موضوعی بین استقلال و ماشین سازی است و می دانم که مدیرعاملمان در کوشش است تا مشکل را حل نماید. امیدوارم زودتر این مشکل حل گردد و اینطور با مصاحبه افکار بازیکنان را به هم نریزند.

شجاعیان در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است به ماشین سازی بازگردد، گفت: هر چه قسمت باشد اتفاق می افتد.

او در انتها در پاسخ به این سوال که آیا از قهرمانی دور شدند، اظهار کرد: هنوز از قهرمانی دور نشدیم و ان شاءالله در آینده جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گلایه شجاعیان از نگاه متفاوت داوران به استقلال و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه شجاعیان از نگاه متفاوت داوران به استقلال و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید