یک شرکت هواپیمایی آمریکا دست به دامان همجنس بازها شد، پخش صحنه هایی که در سینما ممنوع است!

شرکت هواپیمایی دلتای آمریکا صحنه های مبتذل همجنس بازی حذف شده در فیلم های بوک اسمارت و راکت من را برای پخش بازمی گرداند.

یک شرکت هواپیمایی آمریکا دست به دامان همجنس بازها شد، پخش صحنه هایی که در سینما ممنوع است!

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، هواپیمایی دلتای آمریکا صحنه های غیراخلاقی همجنس بازی حذف شده در دو فیلم بوک اسمارت و راکت من در نسخه های قابل پخش در هواپیماهای مسافربری اش را بازمی گرداند.

این شرکت هواپیمایی وجود این صحنه های معاشقه و مبتذل همجنس بازها را چنین توجیه نموده که از صحنه های کلیدی فیلم هستند که توسط شخصیت های اصلی فیلم ها بازی شده اند و همین را بهانه بازگرداندن و پخش نسخه بدون ادیت نموده است.

این در حالیست که بسیاری از منتقدان این بهانه را بی اساس خوانده و دلیل اصلی این اقدام را صرفا به نیت جلب و جلب مشتری بیشتر عنوان نموده اند.

اِما پروتیس سخنگوی شرکت هواپیمایی دلتا در این مورد می گوید: ما فورا پروسه ای جدید را برای مدیریت اینچنین شرایط و محتواهایی را برای ارتقاء سطح کیفی بخش سرگرمی پروازهای دلتا ایجاد نموده ایم.

او در ادامه گفت: استودیوها اغلب ویدیوها را به دو شکل ارائه می دهند: یک نسخه جهت نمایش در سالن های سینما که نسخه اصلی محسوب می گردد و یک نسخه ادیت شده. ما نسخه ادیت شده را انتخاب کردیم حالا تشخیص داده ایم که لزومی برای حذف صحنه های روابط [همجنس گراها] در دو فیلم وجود ندارد. ما در کوشش هستیم تا از عدم وقوع مجدد اینچنین مساله ای اطمینان حاصل کنیم.

او اضافه نمود: حالا استودیو توافق نموده که تمام صحنه های معاشقه [همجنس گراها] را در نسخه اصلی دو فیلم بوک اسمارت و راکت من به ما برگرداند تا در اسرع وقت نسخه ادیت نشده در پروازها برای مسافران پخش گردد.

این در حالیست که با وجود برگرداندن صحنه های غیراخلاقی همجنسگرایان برای پخش در هواپیماهای مسافربری دلتا، هنوز اصل پذیرش قانونی، عرفی، اجتماعی و فرهنگی همجنس بازان در بسیاری از ایالت های آمریکا با چالش جدی روبرو است و تنها در سه ایالت ورمونت، ماساچوست و نیویورک ازدواج همجنس بازها قانونی اعلام شده است.

در جدیدترین تحقیقی که خود غربی ها برای اثبات مبنای فیزیولوژیکی همجنس بازی انجام دادند هیچ گونه ژنی در ارتباط با این موضوع یافت نشد. آنالیز ژنتیکی حدود پانصد هزار نفر در بریتانیا و آمریکا نشان داد که هیچ ژن منفردی برای همجنس بازی وجود ندارد. برای این تحقیق از داده های بیوبانک بریتانیا و شرکت آمریکایی 23andMe استفاده شده و نتایج آن در نشریه ساینس منتشر شده است.

برای این تحقیق، پژوهشگران دانشگاه هاروارد و ام آی تی، تمام محتوای ژنتیکی (ژنوم) نزدیک به نیم میلیون نفر را در بریتانیا و آمریکا آنالیز کردند و از هر کس سوال کردند که آیا منحصرا همجنس گرا است یا با جنس مخالف هم همسری می نماید.

پروفسور بن نیل متخصص ژنتیک تحلیلی در بیمارستان عمومی ماساچوست که در این پژوهش همکاری داشته گفت: حتی یک ژن همجنس گرایی وجود ندارد و آزمایش ژنتیک نمی تواند رفتار همجنس گرایانه را تشخیص دهد.

دیوید کورتیس پروفسور ژنتیک در دانشگاه یوسی ال در لندن هم گفت: این پژوهش به وضوح نشان داد که چیزی به اسم ژن همجنس گرایی وجود ندارد. هیچ واریاسیون ژنتیکی در جمعیت وجود ندارد که تاثیری بر گرایش جنسی داشته باشد. بر عکس، آنچه می بینیم این است که تعداد زیادی واریاسیون ارتباط بی اندازه اندکی دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "یک شرکت هواپیمایی آمریکا دست به دامان همجنس بازها شد، پخش صحنه هایی که در سینما ممنوع است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک شرکت هواپیمایی آمریکا دست به دامان همجنس بازها شد، پخش صحنه هایی که در سینما ممنوع است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید