همه اخبار و مقاله ها

جزئیات جلسه شبانه وزیر ورزش با گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال

به گزارش خبرنگاران، سید کاظم اولیایی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال یکی از گزینه های جدی جانشینی امیرحسین فتحی در این تیم است. اولیایی سه شنبه شب در نشستی طولانی با وزیر ورزش نقطه نظرات سلطانی فر را شنید و برنامه های خودش را که پیش از این کتبی ارائه داده...

6 بهمن 1398

ترشحات بینی درباره سلامت شما چه می گویند؟

مخاط داخل بینی در واقع یکی از مهم ترین اجزایی است که سیستم بدن انسان را در برابر نفوذ انواع ویروس ها و باکتری ها مقاوم می کند

5 بهمن 1398

80 درصد اقتصاد تربت حیدریه وابسته به حوزه کشاورزی است

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: 80 درصد اقتصاد تربت حیدریه وابسته به حوزه کشاورزی و مشاغل مرتبط با آن است.

4 بهمن 1398

امکان بهره مندی مشمولان نظام وظیفه از آموزش های مهارتی فراهم شد

رئیس دانشگاه فنی حرفه ای گفت: دانشگاه فنی حرفه ای آمادگی کامل دارد تا در زمان خدمت سربازی به سربازان آموزش های مهارتی ارائه دهد.

4 بهمن 1398

کسب دو سهمیه اتفاق خوبی برای تکواندو بود، مردانی کار سختی دارد

فریبرز عسکری بعد از خاتمه مرحله نهایی رقابتهای گرندپری در سال 2019 ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: رقابتهای مسکو واقعا در بالاترین سطح کمی و کیفی برگزار گشت. بهترین های دنیا در بالاترین سطح آمادگی بدنی به میدان آمده بودند تا سهمیه حضور در بازیهای المپیک...

3 بهمن 1398

آسفالت 109 کیلومتر از راه های روستایی لرستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: اجرای روکش آسفالت 109 کیلومتر از راه های روستایی استان در قالب طرح ملی ابرار در حال انجام است.

2 بهمن 1398

مانسارد، سقف شیروانی چهار ترک

سقف مانسارد (mansard roof) یک سقف چهار بعدی با طراحی شبیه به سقف gambrel (سقفی شیب دار که ابتدا کم شیب بوده، سپس شیب آن زیاد میگردد و به بام پا اسبی یا شیروانی چهار ترک نیز معروف است) است که توسط دو شیب درهر طرف به سمت پایین قرار می گیرد و پنجره های شیروانی در یک زاویه...

2 بهمن 1398

پیروزی دیگر برای پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه

پاری سن ژرمن در دیدار خانگی برابر نانت در لیگ فرانسه توانست به پیروزی دست پیدا کند تا جایگاه خود را در صدر مستحکم تر کند.

1 بهمن 1398

چرا مهاجرت به اسپانیا محبوبیت زیادی دارد؟

اگر قصد آغاز یک زندگی جدید در جایی دیگر را دارید، اسپانیا مقصد خوبی برای شما است. اما چرا مهاجرت به اسپانیا گزینه مناسبی است؟

30 دی 1398

هیچ نشانه ای از فروپاشی مشاهده نمی شود

خبرگزاری دولتی چین طی تحلیلی با بیان این که استراتژی ایران در پاسخ به فشار حداکثری آمریکا، مقاومت گسترده بوده است نوشت: شوک های اولیه از بین رفته اند و شاخص های اقتصادی دورنمای مثبتی را نشان می دهند.

30 دی 1398

سهم سیاسی ایران از مهم ترین آوردگاه مستندسازی

آوردگاه بزرگ مستندسازان جهان در حالی به گام پایانی رسید که سهم نگاه های سیاسی درباره ایران در آن به نسبت پررنگ بود.

29 دی 1398

مقانلو: کسب سهمیه المپیک برای مردانی و حسینی نشدنی نیست، کادرفنی بهتر از هر کسی می تواند به ملی پوشان کمک کند

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو گفت: کسب سهمیه المپیک برای میرهاشم حسینی و سجاد مردانی نشدنی نیست، اما همه چیز به خود بچه ها برمی گردد.

28 دی 1398

زیباترین دوچرخه برقی که تا کنون دیده اید، اینجاست!

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: گروه طراحی Carbogatto دوچرخه برقی به نام H7 طراحی کردند که شاید زیباترین و منحصربه فردترین دوچرخه ای باشد که تا کنون دیده اید.

27 دی 1398

امکان بازدید رایگان معلولان از برج میلاد ، فقط 12 آذرماه

روابط عمومی برج میلاد خاطرنشان کرد هم زمان با روز جهانی معلولان، بازدید از این برج برای معلولان رایگان است.

26 دی 1398

کاهش دمای تهران از دوشنبه ، کدام مناطق کشور بارانی می شوند؟

یک کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: از روز دوشنبه 11 آذر ماه با ورود سامانه جدید بارشی به کشور، در اغلب مناطق واقع در شمال غرب، غرب و جنوب غرب کشور بارش باران و برف و کاهش نسبی دما را خواهیم داشت.

25 دی 1398

جزئیات دیدار نخست وزیر اقلیم کردستان عراق با اردوغان

نخست وزیر اقلیم کردستان عراق در جریان سفر به ترکیه با رئیس جمهور و وزیر خارجه این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

24 دی 1398

کامرون از استعفای وارثی ابراز تاسف کرد

خبرنگاران: نخست وزیر انگلیس با ابراز تاسف از استعفای معاون ارشد وزیر خارجه این کشور به دلیل سیاستهای دولت انگلیس در قبال غزه از تلاش های وی در دولت تشکر کرد.

23 دی 1398

فرصت برای جاماندگان طرح کمک معیشتی

افرادی که از طرح کمک معیشتی دولت بهره مند نشده اند، کد ملی خود را به عنوان سرپرست خانوار به سامانه #6369* ارسال کنند.

22 دی 1398

کشته شدن دانشجوی علوم پزشکی تبریز در حوادث اخیر کذب است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: شایعاتی مبنی بر کشته شدن یکی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز توسط کانال های معاند منتشر می گردد که کذب محض است.

21 دی 1398

برای قهرمانی پا به این مسابقات گذشته ایم

خبرنگاران: سرمربی تیم فوتسال چومبری تایلند گفت: در این مسابقات انگیزه حرف نخست را می زند و با توجه به اینکه بازیکنان ما چندین سال در کنار یکدیگر بازی کرده اند قطعاً به قهرمانی در این مسابقات فکر می کنیم.

21 دی 1398
تعداد: (480)